Nowodworzanin odznaczony „Za Zasługi dla Turystyki”

Sebastian Sosiński dyrektor obiektu Twierdza Modlin otrzymał odznakę honorową „Za Zasługi dla Turystyki”. To najważniejsze wyróżnienie w świecie turystyki. Jest nadawane w uznaniu dla rozwoju polskiej turystyki i umacnianiu współpracy międzynarodowej w tej dziedzinie.

Wszystkie projekty Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek, czterogwiazdkowe Centrum Informacji Turystycznej, kilka certyfikowanych produktów turystycznych, Certyfikat POT dla Najlepszego Produktu Turystycznego, multimedialne muzeum, setki imprez, wydarzeń, konferencji i kampanii przyczyniły się do przyznania odznaki.

– Nic z tego by nie się nie wydarzyło, gdyby nie wspaniali ludzie, z którymi miałem przyjemność współpracować przez ostatnie lata. Turystyka to jeden z moich największych sukcesów i powodów do satysfakcji, ale sam nie zrobiłbym nic. Szczerze dziękuję – mówi Sebastian Sosiński, dyrektor zarządzający obiektem Twierdzy Modlin.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.