Noworoczny długi weekend bez wypadków

Podczas długiego noworocznego weekendu nowodworscy policjanci byli wzywani tylko do 4 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze odnotowali 4 niegroźne kolizje i ujawnili 1 nietrzeźwego kierującego. Cieszy fakt, że od soboty do wczoraj nie było żadnego wypadku, a co za tym idzie nikt nie odniósł obrażeń

Powyższa statystyka pokazuje, że kierowcy naszego powiatu zastosowali się do policyjnych apeli. Świąteczny okres na drogach przebiegł spokojnie. Nikt nie został ranny i tylko 1 kierowca został ujawniony pod wpływem alkoholu.

24-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna jechał osobowym renault i został zatrzymany przez policjantów do rutynowej kontroli na terenie Nasielska.

Policjanci z wydziału nowodworskiej drogówki nadal apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach, szczególnie teraz, kiedy drogi mogą być oblodzone oraz stosowanie się do hasła „JADĘ NIE PIJĘ!”. Pośpiech, roztargnienie oraz nieodpowiedzialność mogą doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia.

 

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.