Nowy Dwór Maz: Czołowe zderzenie na Warszawskiej. Ranna pasażerka

W sobotę (20.03) o godzinie 19:18 Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu przekazało do nowodworskich służb ratunkowych informację o wypadku na ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejsce udały się Straż Pożarna, Policja i Ratownictwo Medyczne. Okazało się, że jeden z kierujących zbiegł z miejsca zdarzenia.

Jak dowiedziała się nasza redakcja kierujący Fordem jadąc od ulicy Modlińskiej na wysokości centrum handlowego HIT doprowadził do zderzenia z wyjeżdżającym z centrum handlowego w kierunku miasta Nissanem za kierownicą którego siedział 47-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego.

– Poszkodowana w wyniku zdarzenia została pasażerka Nissana, którą przewieziono do szpitala – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pierwsze ustalenia mówią, że n/n kierujący Fordem wyprzedzał samochody stojące na czerwonym świetle z lewej strony wysepki i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo Nissanem. Kierujący po zdarzeniu zbiegł na okoliczne łąki.

W działaniach udział brały zastępy Straży Pożarnej z JRG i OSP Nowy Dwór Mazowiecki oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policjanci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.