Nowy Dwór Maz: Dzielnicowy pomógł starszej kobiecie wrócić do domu

W sobotni wieczór dzielnicowy z Nowego Dworu Mazowieckiego na terenie miasta zauważył starszą kobietę, która nie potrafiła samodzielnie wrócić do swojego domu. Policjant ustalił gdzie mieszka 95-latka, a następnie przekazał kobietę pod opiekę zaniepokojonej wnuczce.

8 maja 2021 r. przed godz. 19:00 dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał informację o starszej, zdezorientowanej kobiecie, która nie wiedziała jak wrócić do swojego miejsca zamieszkania. Jak się okazało w sobotę 95-latka wybrała się na zakupy do jednego z marketów. Po wyjściu ze sklepu straciła orientację w terenie i znalazła się na drugim końcu miasta, w trudno dostępnym rejonie Wału Narwianego.

Dzielnicowy natychmiast udał się na miejsce. Ustalił jak kobieta się nazywa, następnie gdzie mieszka i zaopiekował się mieszkanką Nowego Dworu Mazowieckiego. Policjant bezpiecznie odwiózł kobietę do jej miejsca zamieszkania, gdzie czekała na nią zaniepokojona wnuczka.

Cała historia znalazła szczęśliwy finał. 95-latka bezpiecznie trafiła pod opiekę rodziny. Kobiety podziękowały dzielnicowemu za pomoc.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.