Nowy Dwór Maz: Dzielnicowy zatrzymał poszukiwanego

Wczoraj na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego dzielnicowy zatrzymał 32- latka, który uchylał się odpowiedzialności karnej. Nowodworzanin był poszukiwany na podstawie 3 nakazów doprowadzenia. Trafił do jednostki penitencjarnej.

We wtorek 19 stycznia br. około godz. 13:00 dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udał się na ul. Okunin. Był on w posiadaniu informacji, że ukrywający się przed policją 32- latek pracuje na terenie jednej ze znajdujących się tam firm. Na miejscu zastał zaskoczonego całą sytuacją nowodworzanina. Mężczyzna nie spodziewał się w tym miejscu wizyty dzielnicowego. Dotychczas udawało mu się bowiem uniknąć spotkania z policjantem.

32- latek został zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie aż trzech nakazów doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymany jeszcze tego samego dnia trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.