Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Gdzie kupić karpia na wigilię?

Za tydzień wigilia. Wiele osób zastanawia się gdzie kupić ryby na święta. W hipermarketach dostępne są karpie z zagranicy, które nie smakują tak jak nasze Królewskie.

Po świeże polskie karpie zaprasza pani Beata ze sklepu rybnego w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Zakroczymskiej przy parku Wybickiego.

Odpowiedni karp powinien ważyć od 1,5 kg do 1,8kg. Już teraz warto kupić rybę i pokrojoną zamrozić. Przed samymi świętami będzie duży ruch. Można również przyjść i zamówić ryby do odbioru na później – mówi właścicielka.

W naszym asortymencie mamy również inne ryby a także najlepsze w Nowym Dworze Mazowieckim śledzie i różne sałatki. Czekamy codziennie od 8:30 do 18.

Również i nasza redakcja zaprasza, po świeże ryby do sklepu Pani Beaty, przy ulicy Zakroczymskiej obok parku Wybickiego.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.