Nowy Dwór Maz: Kierowca ciężarówki zepchnął do rowu osobówkę

W poniedziałek (17.05) około godziny 11 w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Warszawskiej doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki DAF z samochodem osobowym marki Citroen. W wyniku zderzenia samochód osobowy zjechał na chodnik, przeciął barierki i zjechał z nasypu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i Policja.

36-letni mieszkaniec Łomianek kierujący DAF-em nie zachował ostrożności podczas zmiany pasa ruchu i doprowadził do kolizji z Citroenem za kierownicą którego siedział 78-letni mężczyzna z Warszawy. Policjanci przebadali uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu z wynikiem negatywnym – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym.

W działaniach brały udział dwa zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji i zespół Ratownictwa Medycznego oraz Służba Drogowa.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.