Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

W Nowym Dworze Mazowieckim chwilę przed godziną 18 pociąg lotniskowy relacji Warszawa lotnisko Chopina – Modlin potrącił około 50 letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło przed wjazdem na peron. Ruch pociągów w obu kierunkach jest wstrzymany.

Jak ustalili nasi reporterzy, mężczyzna w wieku około 50-ciu lat przechodził przez tory w miejscu niedozwolonym. Tydzień temu pod kołami pociągu na stacji kolejowej w Nowym Dworze Mazowieckim, zginęła 55-letnia kobieta. Kilka dni wcześniej w Legionowie życie odebrał sobie 37-letni mieszkaniec Wieliszewa. Mężczyzna stał na torach i czekał na przyjazd pociągu.

Informację o zdarzeniu od naszego czytelnika Michała, otrzymał nasz reporter dyżurujący pod numerem telefonu 22 713-02-12

Materiał będzie aktualizowany

Aktualizacja 18:19 
Na miejsce jedzie prokurator oraz policyjni technicy. Ruch pociągów do czasu przybycia na miejsce prokuratora i podjęciu czynności procesowych jest wstrzymany.

Aktualizacja 18:27
Trwa organizacja Zastępczej Komunikacji Autobusowej. Autobusy z Modlina przejadą przez Nowy Dwór Mazowiecki i Janówek do Chotomowa i dalej przez Legionowo Przystanek do stacji PKP Legionowo.

Aktualizacja 18:36
Informację o zdarzeniu potwierdził asp. Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji.

Aktualizacja 19:03
Policjanci przesłuchują świadków i wykonują czynności procesowe. W dalszym ciągu ruch pociągów jest wstrzymany.

Aktualizacja 19:29
Otwarto jeden tor. Koleje organizują ruch wahadłowo. Pociągi będą przejeżdżać z prędkością nie większą jak 5km/h.

Aktualizacja 20:01 
Pociągi mają już około 120 minut opóźnień. Autobusy zastępczej komunikacji kursują w dwóch wariantach. Jeden z Modlina do Legionowa bez zatrzymania a drugi z podjazdem do stacji pośrednich.

Aktualizacja 20:10 
Jak ustalili nasi reporterzy, maszynista pociągu był trzeźwy. Prawdopodobnie choć nie ostatecznie przyjmuje się, że jest to nieszczęśliwy wypadek.

Aktualizacja 20:27
Po przesłuchaniu maszynisty, pociąg odjechał z miejsca zdarzenia. Trwa przywracanie rozkładowej organizacji pociągów.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.