Nowy Dwór Maz: Nocny pościg ulicami miasta

Policjanci nowodworskiej prewencji zatrzymali w pościgu 33-letniego kierowcę vw golfa. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i uciekał ulicami miasta. Po przebadaniu miał ponad 1, 5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo chciał funkcjonariuszom wręczyć łapówkę. Teraz prawdopodobnie usłyszy trzy zarzuty, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dziś po 2.00 na ul. Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim, policjanci prewencji zauważyli jak kierowca vw golfa, nie stosuje się do przepisów ruchu drogowego i stwarza zagrożenie. Funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania pojazdu. Kiedy włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne kierowca zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu ulicami miasta, mężczyzna zatrzymał się na parkingu i dalej uciekał pieszo. Po chwili został zatrzymany. Jak się okazało miał ponad 1, 5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto zaproponował mundurowym korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności.

33-letni mieszkaniec powiatu otwockiego trafił do aresztu. Teraz po wytrzeźwieniu prawdopodobnie usłyszy zarzuty: jazdy po pijanemu, niezatrzymania się do kontroli drogowej i korupcji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.