Nowy Dwór Maz: Otwarcie Domu Finansowego QS

9 maja 2018 roku w Nowym Dworze Mazowieckim startuje pierwsza placówka franczyzowa Domu Finansowego QS. Dzięki temu mieszkańcy miasta oraz regionu będą mogli w jednym miejscu dostać pożyczkę lub kredyt i ubezpieczyć swój majątek wybierając spośród ofert blisko 40 dostawców.

Z tej okazji chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia naszej oferty. Każdy kto odwiedzi nas w dniu otwarcia może liczyć nie tylko na atrakcyjną propozycję usług finansowych, ale też na miły upominek – zaprasza Paweł Bakuła, właściciel nowej placówki.

Nasza nowa placówka DFQS usytuowana jest w Nowym Dworze Mazowieckim w pobliżu dworca kolejowego i będzie otwarta przez 5 dni w tygodniu. Szeroki wachlarz usług – pozwoli naszym nowym Klientom na uzyskanie pomocy zarówno w finansowaniu drobnych, bieżących potrzeb konsumpcyjnych, jak i przy realizacji większych inwestycji, na przykład zakupu nieruchomości. Zapraszamy także przedsiębiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z ofertą. Zapewniamy miłą, dyskretną i profesjonalną obsługę przeszkolonych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby zrealizować Państwa potrzeby.

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt. 9.00 – 17.00
Adres i kontakt:
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Paderewskiego 2; tel. 577 930 890

Dom Finansowy QS jest jedną z najdłużej działających firm z branży consumer finance w Polsce. Specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży produktów finansowych w oparciu o dostępność produktową wiodących banków, towarzystw ubezpieczeniowych i rekomendowanych instytucji W naszej ofercie posiadamy atrakcyjne pożyczki, kredyty gotówkowe i konsolidacyjne dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Za naszym pośrednictwem można również sprawdzić swoje zadłużenie w BIK.
Dom Finansowy QS ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, min. „Złoty Laur Klienta” i „Rzetelni w Biznesie”. DF QS uzyskał od Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce Certyfikat, który potwierdza, że nasza Spółka akceptuje zobowiązania wynikające z Zasady Dobrych Praktyk. Ponadto, Dom Finansowy QS został uhonorowany certyfikatem „Solidna Firma”, poświadczającym rzetelność i wiarygodność naszej firmy.
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.