Nowy Dwór Maz: Policjanci odzyskali skradziony portfel

Nowodworscy kryminalni wyjaśnili sprawę kradzieży portfela z pływalni miejskiej. Zarzuty w tym postępowaniu usłyszał 20-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli skradziony przedmiot wraz dokumentami i kartą płatniczą, której kilkakrotnie użył podejrzany. Za te przestępstwa może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

21 sierpnia w godzinach popołudniowych z tereny pływalni miejskiej, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela, w którym znajdowały się dokumenty i karta płatnicza. W toku podjętych czynności, kryminalni naszej komendy, zatrzymali do tej sprawy 20-letniego mężczyznę. W mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze odnaleźli skradzione mienie.

Ponadto okazało się, że 20-latek dokonał kilku płatności kartą. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. W rozmowie z policjantami przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.