Nowy Dwór Maz: Policjanci pomogli 43-latkowi

Policjanci z nowodworskiej komendy podjęli interwencję wobec 43-letniego mężczyzny, który wycieńczony i wychłodzony leżał na korytarzu. Ponieważ nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, mundurowi udzielili mu pomocy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

W niedzielę (10.01) po godz. 18:00 funkcjonariusze wydziału prewencji nowodworskiej komendy policji zostali zadysponowani na interwencję w rejon ul. Thommee. Na miejscu zastali leżącego i wychłodzonego mężczyznę. Nie mógł on poruszać się o własnych siłach. 43-latek znajdował się dodatkowo w stanie nietrzeźwości- badanie wykazało, że w wydychanym powietrzu miał blisko 4 promile alkoholu.

Policjanci udali się z mężczyzną do przychodni lekarskiej. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala z uwagi na odmrożenia.

Pamiętajmy! Na wychłodzenie organizmu narażone są szczególnie osoby nietrzeźwe, a także osoby starsze oraz osoby bezdomne. Widząc taką osobę bez wahania zadzwońmy na numer alarmowy, aby powiadomić o tym odpowiednie służby.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.