Nowy Dwór Maz: Policjanci zatrzymali kolejne osoby z narkotykami

W nocy z czwartku na piątek mundurowi z nowodworskiej komendy zatrzymali dwie kolejne osoby, które posiadały środki odurzające. Każdemu z mężczyzn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

4 marca 2021 r. przed godz. 22:00 na ul. Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim policjanci wydziału prewencji podjęli kontrolę drogową bmw. Podczas interwencji siedzący za kierownicą pojazdu 23-letni nowodworzanin zaczął się niespokojnie zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem tego, że mężczyzna stał się bardzo nerwowy.

Podczas sprawdzenia wnętrza pojazdu, mundurowi w w schowku bmw ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał na marihuanę.

Policjanci zatrzymali 23-latka, który noc spędził w policyjnym areszcie.

Tej samej nocy przed godziną 1:00 na ul. Mickiewicza w Modlinie Twierdzy patrolowcy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali do kontroli osobowe audi. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili u pasażera pojazdu, zawiniątko z zawartością białej substancji.

22-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego został przez mundurowych przewieziony do komendy. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał na mefedron.

Mężczyzna noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych nowodworskiej komendy policji.

Teraz zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, każdemu z mężczyzn za posiadanie środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.