Nowy Dwór Maz: Potańcówka na Dechach

W piątek (23.09) na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury odbyła się Potańcówka na Dechach. Na scenie gościliśmy legendarny zespół „Drinking Stones”, którego w latach 60/70 nie mogło zabraknąć na nowodworskich dancingach.

Dzięki uprzejmości Sebastiana Golejewskiego mogliśmy oglądać eksponaty z epoki PRL-u, które wkomponowały się w klimat wydarzenia. Goście, którzy wybrali się na wieczorne tańce mogli kupić w Bufecie dania kojarzące się z tamtymi czasami miedzy innymi, kanapki ze smalcem w parze z ogórkiem kiszonym. Ekspozycje, plakaty propagandowe oraz wystawę strojów z lat 60, użyczoną przez panią Barbarę Malewską atrakcyjnie oświetliła firma wodzirejtomasz.pl.

Chociaż z biegiem czasu temperatura powietrza spadała, to wraz z każdym utworem muzycznym temperatura imprezy rosła. Zabawa przy muzyce „na żywo” była znakomita. Atmosfera wspaniała. Dziękujemy uczestnikom za przybycie i wspólną zabawę. Serdecznie dziękujemy zespołowi Drinking Stones, pani Basi Malewskiej, Sebastianowi Golejewskiemu i firmie wodzirejtomasz.pl za bezinteresowne wsparcie imprezy, a mieszkańców zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Nowodworski Ośrodek Kultury.

NOK
Foto: MK

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.