Nowy Dwór Maz: Ruch wahadłowy na moście narwianym

Zaraz po świętach od 23 kwietnia do końca sierpnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada remont mostu im. Pancera w ciągu DK85 w Nowym Dworze Mazowieckim. W tym czasie ruch na moście prowadzony będzie wahadłowo i sterowany sygnalizacją świetlną oraz ręcznie.

Na moście remontowane będą zarówno chodniki jak i nawierzchnia jezdni. Na koniec prac położona zostanie nowa warstwa asfaltu. Most na rzece Narwi w normalnym ruchu dwustronnym często stoi zakorkowany. W związku z wprowadzeniem wahadła spodziewać się należy jeszcze większego paraliżu komunikacyjnego po obu stronach rzeki.

Już dziś podpowiadamy:
– Jadąc DK7 od Warszawy w stronę Pomiechówka, Serocka nie skręcaj na DK85 w Kazuniu a jedź dalej DK7 do węzła Zakroczym przy lotnisku Warszawa – Modlin i tam zjedź na DK62.

– Jadąc DK7 od Warszawy do Nasielska, nie zjeżdżaj na DK85 a dopiero na DW571 w Przyborowicach Górnych koło Płońska i trasą przez Cieksyn dojedziesz do Nasielska.

– Jadąc DW 630 od Jabłonna i chcąc przejechać DK85 i most na rzece Narwi, skręć w Nowym Dworze Mazowieckim w lewo na most w kierunku Czosnowa i w Kazuniu zjedź na DK7 w kierunku Gdańska a następnie zjedź na węźle Zakroczym na DK62 w stronę Pomiechówka, Serocka lub Zakroczymia, Czerwińska, Wyszogrodu.

Utrudnienia planowane są do końca sierpnia ale GDDKiA zapowiada, że most będzie przejezdny normalnie zawsze wtedy, gdy będzie to możliwe i nie będzie kolidować z wykonywanymi pracami.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.