Nowy Dwór Maz: Rusza rozbudowa peronów

Od niedzieli 10 marca zmianie uległ rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich i PKP Intercity. Na stacji Nowy Dwór Mazowiecki na pasażerów czekają utrudnienia związane z rozbudową peronów. Obecnie peron 2, gdzie znajduje się peron 1 będzie modernizowany i wydłużany. Ruch pociągów prowadzony będzie w obu kierunkach tylko po torze numer 2.

Część pociągów będzie skrócona bądź odwołana. Prosimy o zapoznanie się przed podróżą ze szczegółowym rozkładem jazdy dostępnym na stronie internetowej przewoźnika Koleje Mazowieckie – www.mazowieckie.com.pl bądź PKP InterCity www.intercity.pl lub na plakatach wywieszonych na peronach kolejowych.

Rozbudowa peronów w Nowym Dworze Mazowieckim ma pozwolić na zatrzymywanie się dłuższych pociągów pośpiesznych. Obecnie niektóre pociągi jak np. nocny TLK Karpaty z Gdyni do Zakopanego, nie mieścił się w krawędzi peronowej i z części wagonów nie można było wysiąść na peron.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.