Nowy Dwór Maz: Śmiertelny wypadek na wiadukcie

We wtorek 8 maja, po godz. 19.00, ul Paderewskiego (wiadukt w kierunku ul. Wojska Polskiego) w Nowym Dworze Mazowieckim. Doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Sprawca zdarzenia wydmuchał ponad 3 promile alkoholu. Ranny został odwieziony do szpitala, gdzie następnie zmarł.

Według wstępnych ustaleń policjantów, 57-letni kierujący samochodem Opel Zafira, najpierw wjeżdżając od ul. Harcerskiej na rondo, uszkodził znak drogowy. Całe zdarzenie zauważył policjant zjeżdżający motocyklem do jednostki. Ruszył za pojazdem, który wjechał na wiadukt i próbował zatrzymać kierowcę. 57-latek nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku 34-letnim kierowcą Toyoty Avensis.

57-letni kierowca opla po przebadaniu na miejscu alkomatem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Został następnie karetką przewieziony do szpitala. Drugi kierujący po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia przeprowadzone zostały czynności dochodzeniowo-śledcze z udziałem prokuratora.
W środę (9 maja) do nowodworskiej policji dotarła informacja, że niestety 57-latek zmarł w szpitalu. Prokurator podjął decyzje o przeprowadzeniu sekcji zwłok denata.

Aktualnie pod nadzorem prokuratury nowodworskiej prowadzone są czynności w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

PJ

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.