Nowy Dwór Maz: Spełnili marzenie Oli

W Nowym Dworze Mazowieckim mieszka niepełnosprawna Ola. Na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim ręcznie obsługiwanym. Marzeniem nowodworzanki było pozyskać wózek elektryczny. W tym celu z pomocą przyszli burmistrz Jacek Kowalski wraz z Małgorzatą Wójcik z komitetu społecznego oraz prezesi firmy Eko Harpoon i Nowodworskiego WOPR.

W czwartek (22.02) w siedzibie Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie pracuje Ola pojawili się sympatyczni goście. Nieświadoma niczego nowodworzanka podczas rozmowy ze swoim przełożonym zauważyła, że do gabinetu wchodzą inne osoby z nowym elektronicznym wózkiem inwalidzkim. Zszokowana kobieta nie wiedziała co ma powiedzieć, gdy dowiedziała się że wózek jest prezentem dla niej.

Już rok temu prezes Nowodworskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego powziął wiedzę o marzeniach Aleksandry o nowym elektronicznym wózku, który pomoże jej w codziennym funkcjonowaniu oraz nauce tańca dla osób niepełnosprawnych. Jacek Kolanko gdy tylko przydarzyła się okazja, postanowił wraz z Grzegorzem Wójcikiem prezesem firmy Eko Harpoon z Czosnowa, spełnić marzenie Oli. Efektem tego jest nowy wózek z którego nowodworzanka jest bardzo zadowolona.

Jestem szczęśliwa, że komitet wraz z lokalnymi firmami i instytucjami, pomógł kolejnej osobie w odmianie jej życia codziennego – mówi Małgorzata Wójcik sekretarz Komitetu Społecznego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.