Nowy Dwór Maz: Straż Graniczna zatrzymała pijaną kierująca samochodem

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin udaremnili podróż samochodem nietrzeźwej kobiecie. Badanie alkomatem wskazało wynik 1.27 mg/l.

Do zdarzenia doszło nieopodal Nowego Dworu Mazowieckiego. Funkcjonariusze Straży Granicznej wracając do placówki, zauważyli auto jadące lewą stroną drogi pod prąd, momentami robiące tzw. „wężyki” zjeżdżając od prawej krawędzi drogi do lewej. Funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania pojazdu, aby natychmiast wyeliminować zagrożenie dla innych osób w ruchu drogowym. Po podejściu do kierującej kobiety, od której wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu, od razu odebrali jej kluczyki uniemożliwiając dalszą podróż. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że kobieta w wydychanym powietrzu miała 1.27 mg/l alkoholu. Nietrzeźwą kierującą przekazano policjantom ruchu drogowego w celu przeprowadzenia wobec niej dalszych czynności w sprawie.

NOSG

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.