Nowy Dwór Maz: Szybko i bez rejestracji zaszczepisz się w szpitalu

W punkcie szczepień w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Miodowej na terenie Nowodworskiego Centrum Medycznego można bez kolejki ale i bez koniecznej rejestracji, zaszczepić się przeciwko Covid-19. nasi reporterzy sprawdzili, że czas od chwili wejścia do budynku do przyjęcia szczepionki zajmuje niecałe 10 minut.

Niektórzy mieszkańcy powiatu jeszcze nie zdecydowali się na zaszczepienie przeciwko koronawirusowi. Część osób przyjęła już pierwszą dawkę i oczekuje na drugą. Teraz jest możliwość nie czekania na termin czy miejsce szczepienia. Od poniedziałku do piątku w punkcie szczepień przy nowodworskim szpitalu, jest możliwość zaszczepienia się zarówno pierwszą jak i drugą dawką bez wcześniejszej rejestracji.

Wszyscy przed szczepieniem wypełniają specjalny kwestionariusz oraz przechodzą konsultację lekarską. Po zakwalifikowaniu przez lekarza, następuje szczepienie. Naszym reporterom zaszczepienie się zajęło niecałe 10 minut. Warto chwilę odczekać po szczepieniu i można wracać do domu.

Szczepienia realizowane są godzinach 8:00 – 13:00 od poniedziałku do czwartku oraz w soboty, a w piątki od 7:00 do 18:00. Dzieci w wieku 12-16 lat szczepione są szczepionką Pfizer w godzinach 13:00 – 14:00.

W czwartki i piątki w godzinach 8:00 – 13:00 w punkcie szczepień w Pomiechówku przy ulicy Kilińskiego 1 również można zaszczepić się bez rejestracji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.