Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Ukarany sternik katamaranu

W sobotę (18.07) około godziny 13 funkcjonariusze IV Ogniwa Komisariatu Rzecznego Policji, podjęli interwencję wobec sternika katamaranu, który pływał po rzece Narwi w Nowym Dworze Mazowieckim.

Około godziny 13 dyżurny Komisariatu Rzecznego Policji, odebrał telefoniczne zgłoszenie że po rzece Narwi płynie łodź nie posiadająca oznaczeń. W rejon zgłoszenia natychmiast wysłano patrol rzeczny z ogniwa w Nowym Dworze Mazowieckim. Funkcjonariusze zastali katamaran bez oznaczeń rejestracyjnych na którego pokładzie był sternik i 12 osób. Wobec stwierdzonego braku oznaczeń, na sternika nałożono mandat karny wysokości 100 złotych – informuje mł. asp. Kinga Czerwińska – rzecznik prasowy Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie.

R.K.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.