Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Woda zdatna do spożycia. Sprawa w prokuraturze

Jak poinformował Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim, decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, woda z wodociągu zdatna jest do spożywania.

Prezes nowodworskich wodociągów Janusz Dąbrowski, złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nielegalnym podłączeniu do sieci wodociągowej, przez takie działanie mogło dojść do skażenia wody pitnej. Powodowało to realne uzasadnienie zatrucia dużej ilości osób. Według ZWiKu do nielegalnego podłączenia mogło dojść na osiedlu Nowodworzanka.

PJ.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.