Nowy Dwór Maz: Wypadek na DK62

W sobotę (27.01) o godzinie 11:55 na DK 62 na wysokości lotniska Warszawa – Modlin, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW serii 7. Kierujący jadąc w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, wypadł z drogi i uderzył w drzewo od którego się odbił i wylądował w rowie. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe i policję.

Mężczyzna kierujący BMW sam wyszedł z pojazdu przed przybyciem podmiotów ratowniczych i na pomoc oczekiwał siedząc na poboczu drogi. Strażacy z OSP Nowy Dwór Mazowiecki, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia, udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz wsparcia psychologicznego do momentu przybycia zespołu Ratownictwa Medycznego. Ostatecznie mężczyzna został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi DK62 na 190 kilometrze. W trakcie czynności zauważono na jezdni plamę ropopochodną. W celu usunięcia zagrożenia wezwano pracowników Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Do czasu usunięcia skutków wypadku oraz plamy z jezdni, na miejscu działań pozostał zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowicki i OSP Wojszczyce.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M91 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M32 – OSP Nowy Dwór Mazowiecki
537M55 – OSP Wojszczyce
Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
GDDKiA Boża Wola

/DP/
Foto: OSP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.