Nowy Dwór Maz: X Nowodworskie Spotkanie Wigilijne

W niedzielę 17 grudnia 2017 roku na hali NOSiR odbyło się X Nowodworskie Spotkanie Wigilijne. Życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia złożyli zebranym księża nowodworscy oraz władze miasta.

Podczas organizowanego corocznie Nowodworskiego Spotkania Wigilijnego kilkuset mieszkańców miasta obejrzało jasełka pt. „Dzielmy się chlebem miłości”, przygotowane przez uczniów klas integracyjnych Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego.

Następnie zebrani wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu młodych artystów z Nowodworskiego Ośrodka Kultury, kształcących się pod kierunkiem Pani Alicji Kabacińskiej. Najmłodsi mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego wzięli udział w warsztatach przygotowywania ozdób świątecznych, prowadzonych przez Panie z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nie zabrakło również życzeń, dzielenia się opłatkiem, wizyty św. Mikołaja, a także wigilijnego poczęstunku przygotowanego przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mariusz Ziółkowski – UM Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.