Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Zaginął Paweł Mućko

Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Pawłem Mućko synem Wiesława, który 9 lutego br. wyszedł z domu i do dzisiaj nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna leczy się na schizofrenię. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

9 lutego 2016r. opuścił miejsce zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną Paweł Mućko urodzony w dniu 19.02.1969 roku.

Rysopis zaginionego: wzrost 181 cm, waga około 90 kg, włosy krótkie jasne, twarz owalna.

W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie dresowe w kolorze granatowym, kurtkę ocieplaną w kolorze niebieskim, buty sportowe w kolorze czarnym, czapkę materiałową w kolorze jasny brąz.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

sk

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.