Nowy Dwór Maz: Zażartował, że skoczy z mostu kolejowego. Duża akcja służb

W niedzielę (17.03) przed godziną 15 w rejonie mostu kolejowego w Nowym Dworze Mazowieckim, mężczyzna napotykając grupę dzieci powiedział im, że za chwilę skoczy z mostu kolejowego a następnie się oddalił. Wystraszone dzieci powiadomiły o wszystkim dorosłych a następnie zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Policjanci i strażacy natychmiast przybyli na miejsce gdzie widziany był mężczyzna. Dzieci dokładnie opisały jak wyglądał. Na rzece Narwi pojawili się strażacy w łodziach i przeszukiwali teren rzeki oraz brzegu. W rejonie mostu został zauważony przez policjantów mężczyzna, który pasował do opisu jaki podały dzieci. Policjanci natychmiast wylegitymowali mężczyznę, który okazał się być 58-letnim mieszkańcem powiatu legionowskiego.

Mężczyzna oświadczył, że zażartował tylko. Został przekazany pod opiekę znajomemu – informuje naszą redakcję podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

W akcji poszukiwawczej udział wzięły liczne siły i środki policji oraz Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.