Kiścinne: Kolizja na DW579 w kierunku Leszna

W piątkowe (15.03) popołudnie przed godziną 17 na DW 579 w miejscowości Kiścinne gm. Czosnów doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na czas działania służb ratunkowych droga wpierw była zablokowana a następnie ruch prowadzony wahadłowo.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe w tym Straż Pożarna i Ratownictwo Medyczne. Policjanci ustalili okoliczności zdarzenia.

Kierujący Citroenem Xsara 33-letni kierowca pochodzenia ukraińskiego, nie zachował ostrożności i najechał na tył Forda Focusa, którym kierował 19-latek z powiatu nowodworskiego. Na szczęście nic nikomu się nie stało i po sprawdzeniu trzeźwości kierujących, na 33-latka nałożono mandat karny – powiedział naszej redakcji podkom. Szymon Koźniewski z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulatory w pojazdach a także zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.