Rozbiegani czują wiosnę

Nowodworscy biegacze już czują wiosenną energię i sprawdzają formę, biorąc udział w imprezach biegowych nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

W ubiegły weekend nasze miasto miało swoich reprezentantów podczas Roma Ostia Half Marathon w Rzymie, w którym wzięli udział Karol Bielec i Daria Mirowska. Obojgu gratulujemy wspaniałych wyników, a Darii spektakularnego debiutu na dystansie 21,095 km z czasem 1 h 38 min i 8 sekund.

Braliśmy udział także w „Biegu Zmarźlaka” w Laskach, gdzie wystartowali Katarzyna i Sebastian Strumnik, Adam Gollnik oraz Paulina Mróz, która w ten sposób zaliczyła swój debiut w zawodach biegowych. Panowie z bardzo dobrymi wynikami otarli się o podium zajmując 4 i 5 miejsce. Brawo dla wszystkich.

Imprezy biegowe to czasem też świetna zabawa z przymrużeniem oka i okazja do świętowania. Dzień kobiet „na biegowo” postanowiły uczcić Katarzyna Owczarek, Katarzyna Stradza i Anna Jaworek, startując w biegu „Kobieta na piątkę” na warszawskich Młocinach. Oprócz zdobycia II miejsca w kategorii wiekowej przez Katarzynę Owczarek, dziewczyny wróciły również ze statuetkami za najlepsze i najbardziej kolorowe przebranie.

Przed nami intensywny sezon biegowy. Życzymy zatem wszystkim siły, mocy i coraz lepszych wyników !

Pozdrawiamy
Rozbiegamy Nowy Dwór

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.