Nowy radiowóz dla policjantów z Czosnowa

Nowy radiowóz marki Kia Sportage zasilił tabor samochodowy w Komisariacie Policji w Czosnowie. Pojazd został zakupiony ze środków z budżetu państwa, wyasygnowanych przez Komendę Główną Policji, a także dzięki wsparciu samorządów Gminy Czosnów i Leoncin. Pojazd został poświęcony i przekazany do użytkowania policjantom.

Uroczyste przekazanie kluczyków oraz poświęcenie nowego radiowozu miało miejsce wczoraj na placu przed Świetlicą Wiejską w Leoncinie. Kia Sportage z napędem na 4 koła będzie wykorzystywana przez policjantów z Komisariatu Policji w Czosnowie podczas codziennej służby, w ramach dbania o bezpieczeństwo mieszkańców z obszaru Gmin Czosnów i Leoncin.

Poświęcenia radiowozu dokonał proboszcz parafii w Leoncinie ks. Krzysztof Woźniak, po którym nastąpiło przekazanie kluczyków do pojazdu przez włodarzy Gmin Czosnów i Leoncin Antoniego Kręźlewicza i Adama Krawczaka na ręce asystenta prewencji asp. Grzegorza Rutkowskiego.

Obecni na uroczystości byli również p.o. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma oraz Komendant Komisariatu Policji w Czosnowie podinsp. Robert Bendowski. Przełożeni podziękowali Radnym z Czosnowa i Leoncina za zaangażowanie w zapewnieniu bezpieczeństwa i podjęcie decyzji o przyznaniu dofinansowania na nowy radiowóz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.