O służbie w Policji z uczniami Szkoły Podstawowej

W ostatnim tygodniu, w Szkole Podstawowej nr 4 na terenie Twierdzy Modlin odbyły się spotkania z uczniami klas VII i VIII. Podczas zajęć młodzież dowiedziała się od policjantek z nowodworskiej komendy o specyfice zawodu policjanta, ponieważ uczniowie w tym wieku myślą już o wyborze przyszłego zawodu.

Oficer prasowa wspólnie z profilaktykiem społecznym nowodworskiej komendy policji w ostatnim tygodniu przeprowadziły cykl spotkań z uczniami klas VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Bema w Nowym Dworze Mazowieckim. Jednym z celów spotkania była promocja zawodu policjanta. Funkcjonariuszki omówiły zasady doboru, kryteria oraz predyspozycje jakie muszą spełnić kandydaci do służby w policji. Zwróciły uwagę na poszczególne etapy procedury rekrutacji, w tym wymogi formalne, wymagane dokumenty oraz testy wiedzy i sprawności fizycznej.

Policjantki podczas rozmowy zachęcały do wstąpienia w szeregi policji, przekazując materiały promujące służbę oraz wskazując na możliwość wyboru wielu ścieżek kariery zawodowej.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.