Od 13 lat z Wami!

Wirtualny Nowy Dwór obchodzi dziś (3.01) swoją 13 rocznicę istnienia. Jesteśmy portalem nr 1 w powiecie nowodworskim.

Każdego dnia dla Was publikujemy aktualne informacje z powiatu oraz regionu. Współpracujemy ze służbami mundurowymi, urzędami miejskimi i gminnymi, a dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, co tydzień można obejrzeć na naszych łamach „Informacje z Mazowsza”.

To dla Was mamy zawsze aktualne informacje o siatce połączeń komunikacyjnych, o porcie lotniczym, ewakuacjach i zagrożeniach. Jesteśmy na miejscu wypadków i pożarów aby informować Państwa o utrudnieniach w ruchu czy akcjach służb. Cały czas rozwijamy się dla Was. Dziękujemy, że odwiedzacie nasz serwis. Dziękujemy za zaufanie reklamodawcom, którzy z naszą pomocą prowadzą swoje biznesy.

Dziękujemy wszystkim rzecznikom prasowym służb i urzędów, którzy na co dzień współpracują z nami, aby przygotować aktualne i wiarygodne informacje dla Państwa. W tym miejscu pozdrawiamy dwie Panie: Oficer Prasową Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podkomisarz Joannę Wielochę oraz kapitan Straży Granicznej Dagmarę Bielec – rzecznik prasową Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej. Dziękujemy za owocne lata współpracy.

A Was droczy czytelnicy zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz mediów społecznościowych, gdzie poznacie najświeższe informacje z okolicy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.