Koncert „Hej Kolęda, Kolęda”

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie artystyczne. Na scenie Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin wystąpią trzy znane chóry w koncercie „Hej kolęda ,kolęda”. W ich wykonaniu usłyszymy tradycyjne i popularne oraz te mniej znane kolędy i pastorałki. Będzie świątecznie i nastrojowo. Do tradycyjnego kolędowania zapraszamy wszystkich, którzy tak jak chórzyści czerpią radość ze wspólnego śpiewania.

Podczas koncertu wystąpią:
Chór Parafialny „Fides et Cantus (wiara i śpiew) przy parafii świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim pod dyrekcją Pana Michała Barańskiego tworzą pasjonaci śpiewu i muzyki. Jest to zespół z wieloletnią tradycją. Odbyli liczne koncerty dla naszego miasta. Wykonują oprawy mszy świętych, ślubów, pogrzebów i innych uroczystości oraz wydarzeń. Nie tylko dbają o rozwój muzyczny chóru, ale również stanowią grono przyjaciół.

Chór „Gregorianie” jest kontynuatorem tradycji śpiewu przy kościele oo. Kapucynów w Zakroczymiu. Powstał w 2007 roku, a dyrygentem jest Pan Piotr Krupa. Oprócz działalności kościelnej, współpracuje z Gminą Zakroczym, bierze udział w lokalnych uroczystościach. Stale organizuje warsztaty i wyjazdy zagraniczne.

Chór BelCanto  działa przy Ośrodku Kultury w Wieliszewie. Śpiewa od 2007 roku i od początku prowadzi go Pan Stanisław Kmieciak. W repertuarze ma zarówno pieśni religijne, patriotyczne, jak i ludowe.

ZAPRASZAMY
7.01.2024
godz. 15.00
WSTĘP WOLNY!
Nowodworski Ośrodek Kultury – Kasyno Oficerskie w Modlinie Twierdzy
Nowy Dwór Mazowiecki, ulica Ledóchowskiego 160

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.