Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Od 7 lat działa RozbiegaMy Nowy Dwór

W sobotę (30.03) w Nowym Dworze Mazowieckim 7 rocznicę istnienia obchodziło stowarzyszenie RozbiegaMy Nowy Dwór. Jak na urodziny przystało, nie zabrakło specjalnego tortu. 

Od 7 lat w Nowym Dworze Mazowieckim działa grupa aktywnych mieszkańców, którzy założyli stowarzyszenie RozbiegaMy Nowy Dwór  i organizują różnego rodzaju imprezy sportowe. Od samego początku, prezesem stowarzyszenia jest Karol Bielec.

Podczas sobotniego testu Coopera na bieżni Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, uczestnicy imprezy oraz członkowie stowarzyszenia złożyli sobie życzenia oraz skosztowali urodzinowego tortu.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.