Odkryj Twierdzę Modlin podczas zwiedzania z przewodnikiem 18 i 19 maja

Odkryj Twierdzę Modlin: Niezwykłe Opowieści z Przewodnikiem! Podczas wycieczki poznasz tajemnice Twierdzy Modlin oraz zobaczysz niedostępne na co dzień zabytki! To niepowtarzalna okazja, by wejść w ślady bohaterskich żołnierzy, którzy bronili tego niezwykłego miejsca!

Termin wycieczki: 18 i 19 maja godz. 12:00.
Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki do Muzeum Twierdzy Modlin. Muzeum znajduje się obok parkingu, a przed wejściem do niego stoi Tankietka TK-1, co ułatwi jego znalezienie. Adres to ul. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. UWAGA! Pomimo identycznego adresu, prosimy nie kierować się w stronę Wieży Czerwonej.

Parking jest płatny – kosztuje 3 złote za każdą rozpoczętą godzinę. Wjazd na parking odbywa się przez bramę A na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.
Stamtąd wyruszymy na wycieczkę, podczas której zobaczycie wiele interesujących miejsc.

Między innymi zobaczycie:
– Najdłuższy budynek w Europie!
– Areszt Carski
– Dziedziniec Koszar Obronnych
– Wieża Wodna
– Stołówka wojskowa
– Kojec Meciszewskiego

(Zwiedzanie zaczyna się o 12:00. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których przejdziecie około 3 kilometrów).
Całkowity koszt: 35zł/osoba! Bilety do kupienia – https://goingapp.pl/kup-bilety/twierdza-modlin-zwiedzanie-z-przewodnikiem-23
UWAGA! Lepiej się pospieszcie bo liczba miejsc jest ograniczona!

To jeszcze nie wszystko!
Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – BILETY W CENIE ZWIEDZANIA!
• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza
• Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197” – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! Czas zwiedzania: zależny od grupy.

Jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie! Do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

Zobacz również:

Tarasy widokowe Wieży Czerwonej

Muzeum Twierdzy Modlin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.