Okradał firmę, w której pracował

Nowodworscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież wyrobów skórzanych. 29-latek wynosił towar ze sklepowych półek, chował w szafce, a następnie chciał go sprzedać. Wartość strat na skutek tego przestępstwa wyniosła ponad 2000 złotych. Podejrzanemu grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Trafne podejrzenie policjantów Wydziału Kryminalnego padło na pracownika firmy sprzątającej. 29- latek był zatrudniony w jednym z zakładów na terenie czosnowskiej gminy. Nowodorzanin wykonując swoje codzienne obowiązki, przy okazji zabierał towar z półek sklepowych, a następnie chował go w szafce ubraniowej na zapleczu.

Podczas przeszukania mundurowi znaleźli ukryte tam portfele i paski. 29- latek tłumaczył policjantom, że skradziony towar chciał sprzedać, aby w ten sposób spłacić zaciągnięte wcześniej długi.

Wartość mienia, które odzyskali policjanci to ponad 2000 zł.

Śledczy z Komisariatu Policji w Czosnowie zgromadzili w tej sprawie materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Za kradzież kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.