Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Organ prowadzący z kontrolą w Szkole Podstawowej w Zakroczymiu

 

We wtorek (5.03) o godzinie 10 do Szkoły Podstawowej w Zakroczymiu przybył burmistrz Artur Ciecierski wraz z zastępcą Agatą Januszewską i kierownikiem Referatu Edukacji Adrianem Wiśniewskim. Wizyta w szkole związana była z naszym wczorajszym artykułem dotyczącym pobicia 15-latka na boisku przed szkołą.  

Jak poinformował burmistrz Artur Ciecierski w mediach społecznościowych – w związku z wczorajszymi medialnymi doniesieniami a także złożoną pod koniec dnia informacją przez dyrektora szkoły w sprawie pobicia dziecka na terenie placówki oświatowej burmistrz Zakroczymia informuje – organ prowadzący (burmistrz Zakroczymia) niezwłocznie podejmuje działania w celu wnikliwego wyjaśnienia całej sprawy.

W rozmowie z naszą redakcją burmistrz przekazał, że rozmawiał z dyrekcją szkoły, rodzicami pobitego dziecka, pedagogiem szkolnym oraz zapoznał się z zapisem z monitoringu. Sprawa jak zapewnił nie będzie zamieciona pod dywan.

W sprawie wykonywane są liczne czynności przez policjantów z nowodworskiej Komendy Powiatowej Policji oraz funkcjonariuszy z zakroczymskiego posterunku.

O sprawie pobicia 15-latka na szkolnym boisku pisaliśmy wczoraj w naszym portalu -> https://wirtualnynowydwor.pl/brutalne-pobicie-na-szkolnym-boisku/

Brutalne pobicie na szkolnym boisku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.