Oświadczenie Tygodnika Nowodworskiego

Na prośbę redakcji Tygodnika Nowodworskiego publikujemy oświadczenie redaktora naczelnego Adama Balcerzaka w sprawie występu Jerzego Połomskiego, podczas gali 25-lecia Tygodnika Nowodworskiego.

Wczoraj – 17 lutego – w hali sportowo-widowiskowej Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miała miejsce Wielka Gala 25-lecia Tygodnika Nowodworskiego.

Około godziny 20, przewidziany był koncert Jerzego Połomskiego. Niestety doszło do zerwania umowy zawartej pomiędzy organizatorem, a wykonawcą, z winy wykonawcy, czyli Jerzego Połomskiego. Zgodnie z zapisem umowy, Artysta miał wykonać 4 piosenki. Niestety, po trzech utworach, Jerzy Połomski niespodziewanie zszedł ze sceny, twierdząc, że nie słyszy się w odsłuchu. Oświadczenie w powyższej sprawie wydał management Jerzego Połomskiego:

„Podczas Gali 25-lecia Tygodnika Nowodworskiego w dnu 17 lutego br. w Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim Jerzy Połomski miał wykonać cztery utwory. Zaśpiewał trzy piosenki: „Błękitną chusteczkę”, „Moja miła, moja cicha, moja śliczna” i „Daj”.

Trudno określić, jakie były obiektywne przyczyny wcześniejszego zakończenia tego mini-recitalu. Sama organizacja imprezy była bardzo dobra, natomiast Jerzy Połomski miał zastrzeżenia do nagłośnienia podczas koncertu. Obie strony dokładały starań i pragnęły, by Gala wypadła jak najlepiej. Jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji.”

Powyższe oświadczenie, godzi w dobre imię firmy, zajmującej się nagłośnieniem imprezy. Nad dźwiękiem, podczas Gali, i komfortem gwiazd na scenie, pracowała certyfikowana ekipa WYSOKIEJ KLASY fachowców. Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek niedopatrzeniu. Na scenie wystąpiło dziewięciu Artystów, w tym Gosia Andrzejewicz, którzy jednogłośnie twierdzili w zakulisowych rozmowach, że nagłośnienie było FANTASTYCZNE!!!

Zwracamy uwagę również na to, że na godzinę przed rozpoczęciem Gali, odbyła się próba Jerzego Połomskiego, podczas której Artysta zachwycony był tym, jak słyszy się w odsłuchu.

Jerzy Połomski uderzył również w dobre imię nas – organizatorów – twierdząc, że Gala została źle zorganizowana. Informuję, że dołożyliśmy wszelkich starań, by zadbać o komfort Artystów zarówno na scenie, jak i poza nią, na zapleczu. Kontrakt z Jerzym Połomskim został podpisany w czerwcu ubiegłego roku. Byliśmy w stałym kontakcie z managerem, który zapewniał, że organizacja Gali miała wysoki poziom. Podczas rozmów telefonicznych, ustalaliśmy najdrobniejsze szczegóły, by Jerzy Połomski czuł się bardzo dobrze na scenie, w garderobie i hotelu.

Tym bardziej jest nam bardzo przykro, że potraktowani zostaliśmy w tak okrutny sposób przez człowieka, którego kocha cała Polska oraz którego szanowaliśmy i darzyliśmy ogromną sympatią.

Proszę nam wierzyć, że sytuacja, której wczoraj byliście Państwo świadkami nie zdarzyła się po raz pierwszy. Podobne zdarzenia z udziałem Jerzego Połomskiego – wydawać by się mogło, człowieka olbrzymiej kultury osobistej – miały miejsce również wcześniej. To nie pierwszy raz, kiedy Jerzy Połomski publicznie skrytykował organizatorów lub bezzasadnie zszedł ze sceny.

Adam Balcerzak
Redaktor Naczelny
Tygodnika Nowodworskiego

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.