Honor mi nie pozwala na uprawianie pyskówki…

Kolego Włodzimierzu (Oleksiak), honor mi nie pozwala na uprawianie z Tobą pyskówki na tym portalu. Sądzę, że nie zapomniałeś znaczenia słowa honor. Trochę w mundurze pochodziłeś. Przeceniasz także kolego moje znaczenie w stowarzyszeniu WND.

Zauważyłem także, że publikujesz tylko te prawdy które Ci pasują, bo nie zauważyłem na przykład abyś napisał komu imiennie zawdzięczasz posadę radnego, imiennie. Często też przypisujesz sobie zasługi które Ci się nie należą. Odnoszę wrażenie, że cały Modlin Twierdza funkcjonuje tylko dzięki Tobie. A ja kolego Włodzimierzu kandydowałem dwa razy do rady miasta, masz rację – bezskutecznie. Nie masz też widzę pojęcia jaką rolę pełnię w szkole i na boisku Orlik /służę informacją/. A co zrobiłem? Pracuję od dwudziestu lat z młodzieżą, organizuję imprezy sportowe, sportowo-rekreacyjne dla rodzin, współpracuję z okolicznymi UKS-ami, organizacjami pożytku publicznego, innymi szkołami i władzami miasta. Jestem też prezesem UKS „ Reduta” który jako chyba jedyny w Twierdzy pamięta , że jest święto Wojska Polskiego /organizowany jest co roku z tego tytułu turniej piłkarski/.

Wtedy Cię jakoś kolego nie zauważyłem. Byłeś aktywny, organizowaliśmy razem turnieje siatkarskie, ale tylko wtedy kiedy było Ci to potrzebne. Trochę więcej pokory.

P.S. Tak jak powiedziałem kolego Włodzimierzu jest to moja ostatnia publikacja na tym forum, bełkot mnie nie interesuje.

Sławomir Krzeczkowski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.