Otwarcie kina w Kasynie Oficerskim

W sobotę, 11 listopada wspólnie tworzyliśmy nową historię Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin! Tego dnia oficjalnie otworzyliśmy Kino!

To było popołudnie i wieczór pełne wzruszeń. Otwarcie Kina rozpoczęliśmy koncertem „Hity Polskiej Muzyki Filmowej”. Usłyszeliśmy utwory znane z dużego i małego ekranu. Zniewalający głos wokalistki, Adrianny Noszczyk wprowadził wszystkich w niezwykły klimat wieczoru. Wielu wzruszeń dostarczył pokaz tańca filmowego. Zaproszeni tancerze zaprezentowali przepiękne układy do muzyki z filmów „Noce i dnie” oraz „Zapach kobiety”. Zaprosili również do tańca uczestników wydarzenia, co u wielu przywołało piękne wspomnienia. Sala balowa dawno nie widziała tak cudownych tańczących par!

Ciekawą atrakcją, głównie dla pań, był również pokaz makijażu filmowego, który był okazją do rozmów na lubiany temat kosmetyków. Momentem kulminacyjnym wieczoru była pierwsza projekcja filmowa w zrewitalizowanym Kasynie Oficerskim. O godzinie 18:00 wyświetlony został niesamowity pod wieloma względami, nominowany do Oscara film „Chłopi”. Projekcję uruchomił osobiście Jacek Kowalski – Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy na kolejne seanse i wydarzenia, zarówno w Kasynie, jak i siedzibie przy ul. Paderewskiego 1A.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.