Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Otworzyli promenadę, siłownie i park linowy

W niedzielę (27.07) przy bardzo pięknej pogodzie w Pomiechówku w obecności wielu znamienitych gości wójt gminy Pomiechówek Dariusz Bielecki otworzył nową nadrzeczną promenadę z siłownią oraz park linowy znajdujące się nad rzeką Wkrą w pobliżu mostu drogowego.

Gmina na realizację projektu „Aktywnie nad Wkrą – rozwój turystyki w gminie Pomiechówek” pozyskała 1.047.808,11 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Podczas otwarcia wójt podziękował wszystkim zebranym oraz zapewnił że pozyskane środki nie zostaną zmarnowane i ma nadzieję że wielu mieszkańców na pewno będzie korzystać z nowych atrakcji Pomiechówka. Patrząc po frekwencji jaka była podczas uroczystości, stworzenie promenady i parku linowego było strzałem w dziesiątkę.

Mieszkańcy sami przyznawali że do niedzieli nie wierzyli że to się uda i takie atrakcję będą mieli w swojej miejscowości.

Uroczystego poświęcenia nowych obiektów dokonał ks. kan. Tomasz Cymerman.

M.K.

One thought on “Otworzyli promenadę, siłownie i park linowy

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.