Z ostatniej chwili:

Lotnisko Modlin: Telefon z informacją o podłożonych ładunkach wybuchowych na terenie terminala lotniczego w Nowym Dworze Mazowieckim, postawił na nogi wszystkie służby *** Trwa przeszukiwanie pomieszczeń przez pirotechników ***

Palmiry: Samochód wjechał w drzewo i stanął w płomieniach

W Palmirach gm. Czosnów na ul. Warszawskiej w czwartek (18.02) chwilę przed godziną 18 doszło do kolizji i pożaru samochodu osobowego Subaru. Na miejsce wysłano liczne zastępy Straży Pożarnej oraz Policję.

45-letni mieszkaniec Łomianek jechał ulicą Warszawską w kierunku Czosnowa i chcąc uniknąć zderzenia z n/n busem jadącym z przeciwnego kierunku ruchu, zjechał na prawą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Po zderzeniu pojazd zapalił się – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejsce przyjechały zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Łomna, OSP Czosnów, OSP Dziekanów Polski i OSP Łomianki. Policjanci skierują wobec kierującego Subaru, wniosek o ukaranie do sądu. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Zobacz również