Pasażer awanturował się z obsługą lotniska

W miniony weekend funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej interweniowali wobec awanturującego się podróżnego na terenie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin.

Incydent z udziałem awanturującego się podróżnego 43-letniego obywatela Polski, zaczął się jeszcze przed wejściem na pokład samolotu. Obsługa naziemna portu lotniczego Warszawa-Modlin obsługująca pasażerów odlatujących do Norwegii, poinformowała funkcjonariuszy Straży Granicznej o awanturze, którą wywołał jeden z pasażerów w związku z wycofaniem go z lotu. Mężczyzna nie chciał opuścić strefy zastrzeżonej lotniska utrudniając pracę personelu naziemnego. Tym razem w trakcie czynności mężczyzna wykonywał polecenia funkcjonariuszy, zrozumiał okoliczności wycofania z lotu jak również przeprosił za swoje zachowanie. Za zakłócanie porządku publicznego i utrudnianie personelowi wykonywanie obowiązków służbowych na terenie lotniska tj naruszenie art. 210 ust. 1 pkt. 5a Ustawy Prawo Lotnicze został pouczony zgodnie z art. 41 k. w.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.