Paweł Sokolnicki z wizytą w rodzinnym Nasielsku!

Na zaproszenie Burmistrza Nasielska Bogdana Ruszkowskiego oraz dzięki zaangażowaniu Sekretarza Nasielska Marka Maluchnika w dniu 24 stycznia br. Nasielsk odwiedził sędzia międzynarodowy – Paweł Sokolnicki.

Sędzia asystent spotkał się najpierw z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku, gdyż jest absolwentem właśnie tej placówki. Następnie odbyło się spotkanie z Pawłem Sokolnickim dla uczniów klas VII i VIII wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Nasielsk. Oba spotkania upłynęły w miłej, „domowej” atmosferze, o co zadbał gospodarz placówki Pan dyrektor Mariusz Kraszewski ze swoją kadrą.

Młodzież miała możliwość wysłuchania opowieści słynnego sędziego o Jego drodze do sukcesu, wsparciu, jakie daje Mu rodzina i o tym, co w życiu najważniejsze. Uczniowie zasypali Pana Pawła pytaniami: począwszy od preferowanej potrawy do ulubionej drużyny piłkarskiej – na wszystkie pytania otrzymali szczere odpowiedzi. Atrakcją dla wszystkich zgromadzonych był także medal, który Pan Paweł otrzymał za udział w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze 2022.

Paweł Sokolnicki wspomniał, że kibicuje każdej osobie uprawiającej sport i trzyma kciuki za wszystkie kluby sportowe działające w naszej gminie i ich zawodników, gdyż Jego zdaniem dzięki ciężkiej pracy każdy może osiągnąć sukces. Uczniowie otrzymali autografy i zdjęcia sędziego, mieli okazję do wykonania pamiątkowych zdjęć ze spotkania, a nawet udzielali wywiadów do obecnej na spotkaniu Telewizji. Na koniec Paweł Sokolnicki poprowadził mecz pokazowy klubów uczniowskich UKS Sokół Nasielsk vs UKS Polonez Nasielsk. Emocji tego dnia nie było końca!

Po spotkaniu z władzami samorządowymi gminy Nasielsk Paweł Sokolnicki udał się na Stadion Miejski w Nasielsku, gdzie czekali na Niego sympatycy pragnący osobiście pogratulować sukcesów oraz członkowie MLKS Żbik Nasielsk z Panem prezesem Lechem Jankowskim. Jednego możemy być pewni – Nasielszczanin Paweł Sokolnicki mimo osiągnięcia ogromnego sukcesu pozostał normalnym, dobrym człowiekiem, a Nasielsk ma cały czas w swoim sercu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.