Śmiertelny pożar mieszkania w bloku w Nasielsku

W środę (25.01) o godzinie 11:23 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku przy ulicy Sportowej w Nasielsku. Po przybyciu na miejsce, zastano rozwinięty pożar mieszkania. W środku zlokalizowano ciało jednej osoby.

Strażacy po przybyciu na miejsce, rozpoczęli akcję gaśniczą z jednoczesną ewakuacją mieszkańców bloku. W trakcie działań, zlokalizowano w płonącym mieszkaniu zwłoki. Na miejscu pracuje łącznie 7 zastępów Straży Pożarnej w tym 3 zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, Wojskowi strażacy z Pomiechówka i OSP Nasielsk. Akcją dowodzi Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejscu jest również dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. Do Nasielska udaje się Grupa Operacyjna Komendanta Wojewódzkiego PSP. Na miejscu pracują również policjanci wraz z zastępcą komendanta Komisariatu w Nasielsku oraz kierownik ogniwa patrolowo interwencyjnego. O zdarzeniu powiadomiony został również prokurator z Pułtuska. Będą wykonywane czynności na miejscu pożaru przez grupę Dochodzeniowo Śledczą oraz technika kryminalistyki. Powołany zostanie również biegły z zakresu pożarnictwa.

Z bloku ewakuowano łącznie 30 osób z 16 mieszkań.

Foto: KP PSP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.