Pianowo: Śmiertelny wypadek. Nie żyje 26-latek

W piątkowy wieczór (09.02) o godzinie 21 na drodze ze Strzegocina do Nasielska w miejscowości Pianowo Daczki gm. Nasielsk, doszło do wypadku z udziałem Seata Toledo. Śmierć na miejscu poniósł 26-latek. Ranny do szpitala odwieziony został 40-latek. 

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, kierujący Seatem Toledo, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu uderzając następnie w drzewo. W  wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 26-latek. Ranny został pasażer 40-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Poszkodowanym zajął się zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował 40-latka do szpitala. Na miejsce wypadku przyjechał prokurator oraz technicy kryminalistyki. Wszczęte zostało śledztwo w sprawie wypadku, które prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Na czas działań służb, ruch na drodze był całkowicie wstrzymany.

Tuż po wypadku obok miejsca zdarzenia, doszło do niegroźnej kolizji dwóch samochodów. W pojazd kierowcy udzielającego pierwszej pomocy, wjechał inny samochód. Na szczęście w tym zdarzeniu uszkodzeniu uległy tylko pojazdy.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M11 –  Dowódca JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M20 – OSP Nasielsk
ZRM Nasielsk
ZRM Pokrzywnica
Prokurator
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
KP Nasielsk
WŚ-D KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.