Kronika Kryminalna 29.01-04.02.2018

Prezentujemy najnowszą kronikę kryminalną za okres od 29 stycznia do 4 lutego. przygotowaną przez Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Kolejowa– usiłowanie kradzież z włamaniem do domu

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w okresie od 31 stycznia do 02 lutego uszkadzając rolety okna dostał/li się do środka nowo budowanego domu, skąd zamierzali zabrać prawdopodobnie przewody elektryczne. Jednak zamierzonego celu nie osiągnęli. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 2600 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

CZOSNÓW
Łomna Las

Policjanci z Czosnowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy z kasy fiskalnej na stacji paliw. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 500 zł. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 21-letni pracownik stacji. Michał W. został zatrzymany i usłyszał zarzut. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

FERIE Z NASIELSKIMI POLICJANTAMI
Podczas tegorocznych ferii, policjanci z Nasielska przeprowadzili szereg spotkań z dziećmi i ich rodzicami. Zajęcia odbywały się w miejscowym ośrodku kultury. Funkcjonariusze poprzez zabawę uczyli najmłodszych szeroko pojętego bezpieczeństwa, nie tylko podczas przerwy zimowej w szkole. Dzieci otrzymały również elementy odblaskowe.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/76489,Ferie-z-nasielskimi-policjantami.html

MĄDRY KIEROWCA PRZED SZKODĄ – NASZE RADY W RAZIE WYPADKU
Wpadek drogowy czy kolizja? Co zrobić, gdy nasz samochód zderzył się z innym? Podpowiadamy, jak się zachować w takiej sytuacji. Mamy kilka dobrych rad zarówno dla uczestników „stłuczki” jak i dla świadków. Zwłaszcza podczas najgroźniejszych wypadków drogowych właściwa reakcja innych kierowców może uratować życie.
więcej – http://policja.pl/pol/aktualnosci/154430,Madry-kierowca-przed-szkoda-nasze-rady-w-razie-wypadku.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.