Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pies powieszony na drzewie! Właściciel poszukiwany!!!

W środę (2.08) między Paulinowem a Krogulami w gminie Nasielsk w lesie ujawniono zwłoki psa powieszone na drzewie. Zwierzę miało również rany cięte na ciele. Wszystko wskazuje na to, że psu życie odebrano kilka dni wcześniej. Poszukiwany jest właściciel czworonoga.

Pies miał około dwóch lat i był samcem rudej maści z czarnym grzebietem. Mierzył około 50 cm i miał charakterysytyczną białą skarpetkę na lewej przedniej łapie oraz białą sierść na dolnej części szyji.

Stowarzyszenie na Rzecz Ochrony Zwierząt z Nasielska wyznaczyło nagrodę w wysokości 2000 złotych za pomoc w znalezieniu sprawcy. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z nasielskiego komisariatu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.