Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pijany awanturnik w samolocie

Funkcjonariusze z Zespołu Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej Warszawa – Modlin zostali wezwani do agresywnego pasażera znajdującego się na pokładzie samolotu, który przyleciał z Dublina. Jak często bywa w takich przypadkach alkohol był złym doradcą.

Po otrzymaniu informacji funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych udali się na stanowisko postojowe w celu podjęcia interwencji wobec pasażera zakłócającego porządek publiczny na statku powietrznym oraz zachowującego się agresywnie i wulgarnie w stosunku do załogi i pasażerów. Podróżny, od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu został wezwany do opuszczenia pokładu samolotu. Pouczono go również, że w przypadku nie podporządkowania się poleceniom funkcjonariuszy zostaną wobec niego użyte środki przymusu bezpośredniego. Pasażer nie wykonywał poleceń, dlatego zostały użyte wobec niego środki przymusu bezpośredniego, założono kajdanki oraz użyto chwytów obezwładniających. Mężczyzna został poddany badaniu przy użyciu urządzenia do ilościowego oznaczenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik pomiaru I – 0.764mg/L, wynik II – 0.781mg/L.

Po wykonaniu niezbędnych czynności służbowych awanturnik został przewieziony do Szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim a następnie osadzony w PDOZ przy KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.