Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pijany wjechał na czerwonym

W poniedziałek (24.04) o godzinie 6:48 w Czosnowie na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. Sprawca kolizji w chwili badania alkomatem wydmuchał 1,1 promila. Zatrzymane zostało prawo jazdy a sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

Kierujący Oplem 38-letni mieszkaniec powiatu lidzbarskiego, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Oplem Vectrą 47-latkowi z powiatu kraśnickiego. Badanie alkomatem dało wynik 1,1 promila u 38-latka. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali również dowody rejestracyjne obu pojazdów z powodu uszkodzeń pokolizyjnych – mówi naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejscu pracowały zastępy Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Czosnowa i zespół Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze nowodworskiej drogówki. Kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. Gdyby nie pijany sprawca zdarzenia, to kolizję rozliczono by mandatowo. Teraz sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o karze dla 38-latka.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.