Pijany wjechał samochodem w budynek

W niedzielę (10.04) o godzinie 17:49 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Lelewo w gminie Nasielsk. Na miejsce natychmiast zadysponowano 4 zastępy ratowniczo gaśnicze z Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska i Cieksyna oraz Policję i Ratownictwo Medyczne. 

Na miejscu jako pierwsi pojawili się dzielnicowi z komisariatu w Nasielsku. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 35-letniego kierującego Daewoo Tico. Mężczyzna mając 1,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, wjechał w budynek gospodarczy. Następnie funkcjonariusze do czasu przybycia służb ratunkowych przystąpili do udzielania pierwszej pomocy pasażerkom. Kobiety w wieku 40 i 63 lat, odniosły obrażenia i po badaniach zapadły decyzje o przewiezieniu do szpitala. Starsza z kobiet do specjalistycznego szpitala została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przybyli na miejsce strażacy, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i opiekowali się poszkodowanymi kobietami do czasu przyjazdu zespołu Ratownictwa Medycznego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.